au.cetauqa%40ofni

Пн-Сб 09:00-18:00

Illustration

AQUATEC.UA – Гарантія якості

Шановні фермери!AQUATEC.UA продовжує працювати для вас. Ми цінуємо кожного клієнта та безмежно вдячні Вам за те, що обираєте нашу продукцію! Ми дбаємо про якість свого обладнання! Кожен тензіометр збирається вручну, кожна одиниця обладнання проходить декілька етапів перевірок і надійно пакується. Купуючи у нас Ви отримуєте нашу гарантію виробника.

Гарантія якості від AQUATEC.UA

На все обладнання AQUATEC.UA, яке Ви купуєте у нас, діє стандартна гарантія строком 12 місяців.

Повернення і обмін товару

Компанія AQUATEC.UA здійснює повернення та обмін товарів належної якості протягом 14 днів згідно Закону «Про захист прав споживачів». Зворотня доставка товарів здійснюється за попередньою домовленістю і за рахунок покупця. Повернення товару належної якості можливо за умови, що товар не використовувався, збережений його товарний вигляд і упакований в заводську упаковку.

Якщо товар Вас не влаштовує

Ви можете зателефонувати до нас (+380967763250) і уточнити всю процедуру повернення або обміну товару. Ви також можете написати на нашу пошту (moc.liamg%40au.cetauqa) вказавши Ваші ім'я, прізвище, номер телефону, номер замовлення, причину обміну або повернення товару, за потреби описати дефект і надати фото-доказ.

Відмова від товару при отриманні

Перед тим, як забрати товар з «Нової Пошти» або у кур'єра, відкрийте упаковку і перевірте належну якість товару. Якщо товар Вас не влаштовує просто не забирайте його з відділення. Зателефонуйте до нас і вкажіть причину відмови.У випадку, якщо Ви передумали в останній момент, при цьому товар належної якості - Ви сплачуєте тільки за доставку. Якщо товар не належної якості, доставку сплачуємо ми.

Повернення неякісного товару

Якщо Ви придбали товар з ознаками заводського браку - Ви маєте право повернути такий товар, спираючись на статтю 8 «Про захист прав споживачів». Бракованим вважається товар, в якому:● усунення дефекту неможливо;● на усунення дефекту потрібно більше двох тижнів;● дефект змінює товар так, що він вже не відповідає своєму опису та призначенню.Повернення відбувається за рахунок продавця.

Обмін товару

Ви можете обміняти товар на такий самий або інший з аналогічною ціною. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у наявності, споживач має право придбати будь-які інші товари на ту ж суму.

Адреса для обміну або повернення

При обміні або поверненні, товар треба відправити за адресою:с. Новосілки, Фастівський р-н, Київська областьвідділення Нової пошти № 1 (вантажне)тел. +38 096 776 32 50отримувач ФОП Павелківський Олександр Васильович