au.cetauqa%40ofni

Пн-Сб 09:00-18:00

Illustration

Співпраця з AQUATEC

Ми прагнемо наблизити фермерів до сучасних технологій у сфері зрошуваного землеробства. Наша головна мета - допомогти аграріям максимально ефективно вирощувати агрокультури, дотримуватися технологічних процесів, отримувати найкращі результати, знизити витрати, мінімізувати антропогенне навантаження на ґрунти та оптимально використовувати водні ресурси.
Якщо Ви розділяєте наші цінності і хочете продавати наше обладнання у своєму магазині або своїм клієнтам, напишіть нам про себе i ми запропонуємо Вам найвигідні умови співпраці.

Наші партнери - інтегратори зрошення

 • Illustration

  ТОВ "ІРРІГАТОР УКРАЇНА"

  Компанія "ІРРІГАТОР УКРАЇНА" - дочірнє підприємство ізраїльської корпорації Metzerplas - одного зі світових лідерів у виробництві професійного обладнання для систем крапельного зрошення.
  Компанія "ІРРІГАТОР УКРАЇНА" була заснована в 2005 році. З моменту свого утворення пройшли цікавий шлях розвитку від маленького колективу однодумців до великого виробника продукції для крапельного зрошення. За плечима їхніх співробітників більш ніж 10 років досвіду в проєктуванні й вдала реалізація сотень проектів систем поливу як в Україні, так і за її межами.
  Основним напрямком діяльності компанії була й залишається розробка комплексних рішень систем зрошення для сільського господарства.

 • ТОВ АГРОЕКСПЕРТ-ЦЕНТР

  ТОВ "АГРОЕКСПЕРТ-ЦЕНТР"

  ТОВ "АГРОЕКСПЕРТ-ЦЕНТР" - постачальник систем крапельного зрошення, мікро-, моно-добрив, біокомплексів, ЗЗР та інших препаратів для сільського та присадибного господарства.
  Мета компанії - допомога сільгоспвиробникам отримати максимальний урожай шляхом впровадження нових технологій у виробництві продукції.
  "АГРОЕКСПЕРТ-ЦЕНТР" - це команда висококваліфікованих фахівців, відданих своїй справі. Головними принципами для нас є честь, професіоналізм і висока репутація, яка купується наполегливою працею. Професійні рішення від фахівців разом з Вашою власною працею і натхненням дозволять Вам створити висококонкурентне і прибуткове сільськогосподарське виробництво.

 • ТОВ ПОЛИВ-СЕРВІС

  ТОВ "ПОЛИВ-СЕРВІС"

  ТОВ "ПОЛИВ-СЕРВІС" — підприємство, яке працює у сфері систем поливу, а також у сфері систем випарного охолодження та дозволоження повітря (СВОД) по всій території України.
  Основний напрямок - системи крапельного зрошення, дощування, мікродощування, туманоутворення, які застосовуються в різних сферах життя. Весь час ми працюємо над підвищенням кваліфікації, виготовляємо та впроваджуємо власні розробки, розширюємо та розвиваємо спектр послуг для забезпечення максимального комфорту клієнтів.

 • ТОВ ДОНАТОР АГРО

  ТОВ "ДОНАТОР АГРО"

  ТОВ "ДОНАТОР АГРО" було засновано у 2015 році. Великою перевагою компанії "ДОНАТОР АГРО", що виділяє її серед конкурентів, є її дев‘ятнадцятирічний досвід у реалізації інженерно-технічних проектів у сфері будівництва та реконструкції промислових об'єктів. Це дозволяє їм пропонувати клієнтам комплексні проектні та технічні рішення по зрошенню, які включають в себе не тільки реалізацію власне систем зрошення, а й за необхідності проектування та поставку необхідних елементів інфраструктури для впровадження цих систем, таких як насосні станції, водозабори, станції електропостачання, прокладання магістральних трубопроводів.
  На сьогодні ТОВ "ДОНАТОР АГРО" - це дружна команда, яка любить свою справу та вірить у те, що вони роблять. Саме тому вони пропонують своїм замовникам якісний продукт, чесну співпрацю, відмінне обслуговування, гарні ціни та гарантію результату. Вони допоможуть Вам ефективно підвищити врожайність та більше не залежати від дощу!

 • ТОВ ДОНАТОР АГРО

  ТОВ "АГРО-НОВАТОР"

  ТОВ "АГРО-НОВАТОР" має багаторічний досвід на ринку сільського господарства та технологій краплинного поливу в Україні. Має великий досвід у проектуванні, будівництві систем зрошення та продажу компонентів до них. Крім того, надають послуги підтримки агротехнологій, які використовують останні інновації, такі як комплексні добрива, стимулятори росту та засоби захисту рослин.
  Основна місія - забезпечення клієнтів високоякісними, ефективними та інноваційними рішеннями підвищення врожайності та якості сільськогосподарських культур. "Ми прагнемо того, щоб наші системи краплинного поливу і зрошення були зручні у використанні, екологічно безпечними і ефективно використовували водні ресурси".
  Як компанія, що комунікує з базовою галуззю еконіміки, вони ставляться до своєї діяльності з усією серйозністю і відповідальністю. "Ми розуміємо, що наша робота має пряме відношення не тільки до успіху наших клієнтів, а й до виробництва якісних продуктів харчування для населення в цілому. Тому ми завжди прагнемо надати нашим клієнтам тільки найкращі рішення та інновації в галузі сільського господарства. Також ми цінуємо довгострокові відносини з нашими клієнтами і прагнемо надавати їм надійну підтримку та консультації впродовж усієї співпраці".

 • ТОВ ВОДОВІД

  ТОВ "ВОДОВІД"

  ТОВ “ВОДОВІД” створено 2015 року. Основні цінності – якість, надійність, порядність у відносинах з Замовником. Кістяк компанії – молоді висококваліфіковані спеціалісти, які вміють приймати швидкі креативні рішення. Їхній пріоритет – зберегти кожну краплину для майбутніх поколінь - "Працюємо з водою – найважливішим, а тому найціннішим життєвим ресурсом".
  За умов, коли клімат України стає схожим на різко континентальний, поля все більше відчувають нестачу вологи. Тому в технологічному ланцюгу виробництва якісної сільськогосподарської продукції, що вирощується як за класичним так і органічним типом, зрошення стає однією з головних ланок.
  На сьогодні суттєво змінилися підходи до вологозабезпечення культур. Принцип “чим більше, тим краще” вже не працює, є розуміння того, що кожному виду рослин, навіть окремому сорту чи гібриду притаманні власні унікальні потреби. Ці проблеми вирішуються науковими дослідженнями, зокрема профільним Інститутом водних проблемі меліорації НААН, результати яких є нашою настільною книгою.

Наші дилери

ФЕРМЕР ПРО
АГРОКОМОРА
АГРО СІЧ
АГРО ІМІДЖ
АГРОНАВІГАТОР
КЛУБ РОСЛИН
АгроАналіз
ПРОПОЛИВ
ЄВРОМАГ
ЛАЗОРЬ
ДІЛІС
ГЕОМЕТЕР
ФітоЛаб
СЕКАТОР
Агроскай
Агросад