au.cetauqa%40ofni

Пн-Сб 09:00-18:00

Досвід, отриманий протягом 2023 року на проєкті SEED 2.0

Досвід, отриманий протягом 2023 року на проєкті SEED 2.0

Навчальний проєкт SEED 2.0 (2023) для підтримки малих агробізнесів в Україні

SEED 2.0 — це освітній проект від Глобального договору ООН в Україні, який реалізується за підтримки компанії PepsiCo та фінансування PepsiCo Foundation.

Проект розвитку малих агробізнесів та втілення найкращих бізнес-ідей в агросфері.

"Проект SEED 2.0 допоміг мені посилити навички підприємництва, лідерства та фінансової грамотності. Я отримав практичні рекомендації і поради від менторів та колег-підприємців. Навчився краще презентувати свої бізнес-ідеї потенційним інвесторам. Розширив мережу корисних контактів та нових знайомств", — зазначає керівник компанії AQUATEC Олександр Павелківський.

"За допомогою гранту вже модернізується система BIONICA — ІоТ-рішення для моніторингу та ефективного управління поливом агрокультури власною програмною платформою. Це дозволяє створити повноцінний український продукт від AQUATEC™, що дасть змогу агропідприємствам керувати зрошенням поля, саду або теплиці на базі оперативної, точної і достовірної інформації про середовище вирощування агрокультур, зокрема про наявність і доступність продуктивної вологи у ґрунті, сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових агропродовольчих підприємств України, які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки".