au.cetauqa%40ofni

Пн-Сб 09:00-18:00

AQUATEC став одним з 30 переможців хакатону «Інновації у сфері глибоких технологій» за підтрикми USAID

AQUATEC став одним з 30 переможців хакатону «Інновації у сфері глибоких технологій» за підтрикми USAID

Три дні, з 1 по 3 березня 2024 року, інтенсивної та продуктивної роботи. І в результаті AQUATEC став одним з 30 переможців хакатону «Інновації у сфері глибоких технологій» у форматі Techstars Startup Weekend Kyiv за підтрикми Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Серед більше 100 (!) офлайн та онлайн учасників команда компанії AQUATEC представила «Систему BIONICA – програмно-апаратне IoT-рішення для ефективного управління зрошенням агрокультур», вразила організаторів, менторів, експертів галузі та всіх учасників заходу своєю надзвичайною ідеєю та унікальнимим технологічними можливостями BIONICA, і отримала переможне місце в рамках акселераційної програми Science Intensive Innovation (seed стартапи).

Тепер команда готова до нового етапу!

11 березня 2024 року розпочнеться наступний захоплюючий шлях, спрямований на активну підтримку та розвиток BIONICA.

Дякуємо за незабутній досвід Vacuum Deep Tech Acceleration та партнерам, а також досвідченим менторам і суддям! Разом ми робимо неймовірні речі!

Акселераційні програми Science Intensive Innovation та Development and Renovation реалізуються Vacuum Deep Tech Acceleration за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства економіки України спільно з Київським академічним університетом, Ukrainian Startup Fund, YEP Accelerator.